Wybierając naszą firmę, stawiają Państwo na najlepsze usługi księgowe w Gdyni, Gdańsku oraz Sopocie – słowem, najlepsze usługi księgowe w Trójmieście.

Naszym Interesantom – tak firmom, jak i Klientom indywidualnym – gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług księgowych. Skrupulatna księgowość na najwyższym poziomie to nasz znak rozpoznawczy. Rzetelność, dokładność i precyzyjność – na tym opieramy skuteczność prowadzenia księgowości. Od wielu lat starannie wykonujemy powierzone przez Państwa zadania i bezpiecznie przechowujemy wszystkie powierzone nam dane.

Dlaczego warto nam zaufać? – usługi księgowe Gdańsk

Do tej pory bardzo wiele osób nam zaufało – zadowoleni Klienci firmowi i indywidualni polecają nas i rekomendują w swoim otoczeniu, dzięki czemu niezmiennie od lat kształtujemy się, uczymy i zdobywamy doświadczenie w księgowości i usługach rachunkowych.

Oferowane przez nas usługi księgowe w Gdańsku, to gwarancja perfekcyjnej obsługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy do dyspozycji zdalnie (poprzez maila), telefonicznie oraz w biurze, a w razie potrzeby odbieramy dokumenty od Klienta osobiście, odejmując fatygę i zbędny wysiłek Klientowi. Bezpieczeństwo to nasze drugie imię – całkowita poufność wszelkich informacji, obopólne zaufanie i ubezpieczenie firmy od odpowiedzialności cywilnej, to kolejny filar owocnej współpracy z księgową.

Mamy nadzieję, że minimum formalności oraz elastyczna i szeroka oferta, pomogą Państwu podjąć odpowiednią decyzję – nasze usługi księgowe są najlepsze w Gdańsku, a ich cena nie jest wygórowana i podlega negocjacjom.

Usługi księgowe Trójmiasto – co oferujemy?

  • Współpracujemy z wieloma firmami – od małych, przez średnie, a na dużych skończywszy. Każda z nich – na wszystkich etapach współpracy – zaufała nam i dała możliwość rozwoju. 

  • W ramach usług księgowych nasza oferta przewiduje przejęcie obowiązków, obejmujących księgowość firmy, między innymi poprzez: prowadzenie ksiąg rachunkowych z zapisami ustawy o rachunkowości, prowadzenie rozliczeń ewidencji ryczałtowych, prowadzenie rozliczeń z tytułu podatku VAT.

  • W ramach szeroko rozumianej księgowości zajmujemy się również sporządzaniem rocznych sprawozdań finansowych (bilansu, rachunku zysków i strat) oraz tworzeniem sprawozdań statystycznych dla GUS-u, banków i Ministerstwa Środowiska. 

  • Istnieje możliwość reprezentowania Klienta przed organami podatkowymi – zgodnie z jego życzeniem.

Usługi księgowe Rabat – dwa obszary działania

  • W ramach wykonywania usług księgowych na terenie Trójmiasta i regionu, skupiamy się na dwóch płaszczyznach. Zajmujemy się księgowością osób indywidualnych oraz firm, a w ramach tychże, dbamy o poprawne rozwiązywanie spraw, związanych z kadrami i płacami.

  • Niestraszna jest nam obsługa akt osobowych i teczek personalnych, ale przede wszystkim przygotowanie dokumentacji nawiązania stosunku pracy, jak i jego rozwiązania, warunków zatrudnienia i innych wymagań, podlegających Kodeksowi Pracy.

Zapraszamy do kontaktu z księgową!

Aby szerzej zapoznać się z naszą ofertą usług księgowych, zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową, telefonicznie oraz osobiście. Podejmując współpracę z nami, zyskają Państwo spokój i będą mogli skupić się na innych działaniach, pozostawiając księgowość w naszych rękach.