W naszym biurze rachunkowym w Gdańsku Osowa świadczymy dla Państwa kompleksowe usługi rachunkowe i księgowe już od wielu lat. Podejdziemy odpowiedzialnie do kwestii zarządzania Państwa rachunkowością lub finansami Państwa firmy.

Profesjonalne usługi rachunkowe w Trójmieście – Biuro rachunkowe Gdańsk Osowa

Nasi specjaliści mają swoją bazę w Trójmieście, gdzie punktualnie i sprawnie wywiązują się ze swoich obowiązków. Nasze biuro rachunkowe (Gdańsk Osowa) jesteśmy dla Państwa dostępni od poniedziałku do piątku, a także w soboty, ale w razie nagłych wypadków udzielimy pomocy nawet po godzinach czy w dni wolne. Nigdy nie będą się Państwo musieli obawiać o swoje finanse.

Współpracujemy z wieloma Klientami indywidualnymi oraz firmami, które zaufały nam w kwestii zarządzania swoją rachunkowością i księgowością. W naszym biurze rachunkowym świadczymy kompleksowe usługi, które każdorazowo dostosowujemy do Państwa potrzeb.

Biuro rachunkowe Gdańsk Osowa

W naszym biurze rachunkowym Gdańsk Osowa, wykształceni i doświadczeni specjaliści mają tajniki rachunkowości w małym palcu. Nie straszne im żadne zawiłości związane z przepisami, sporządzanie wymagających sprawozdań czy rejestracja działalności. To ludzie, którzy zawsze stają na wysokości zadania – nigdy nie zawodzą zaufania naszych Klientów.


Biuro rachunkowe Gdańsk Osowa – w czym możemy Państwu pomóc?
W ramach naszej współpracy przygotujemy dla Państwa dokumenty do Urzędu Skarbowego i ZUS-u oraz sporządzimy obowiązkowe sprawozdania na potrzeby GUS-u. Pośredniczymy także w kontaktach z tymi jednostkami.

Udzielamy również wsparcia w zakresie księgowości. Dokumentacja zatrudnienia Państwa pracowników będzie w dobrych rękach. Zapewniamy pełną obsługę akt osobowych oraz teczek personalnych, raportowania badań lekarskich i szkoleń BHP, a także przejmiemy od Państwa wszelkie obowiązki wynikające z przepisów Kodeksu Pracy. Przygotowywana przez nas dokumentacja będzie uporządkowana i skrupulatna, odpowiadająca formalnym wymaganiom.

Czy to wszystkie usługi, które świadczymy? Zdecydowanie nie! Na szczycie priorytetów stawiamy elastyczność – jesteśmy gotowi na każde wyzwanie, małe i duże.

Czytaj więcej

Rabat to wyjątkowe biuro rachunkowe w Gdańsku Osowie
Z naszymi Klientami współpracujemy na zasadzie wzajemnego zaufania. W tym celu chcemy, aby mogli się Państwo z nami zawsze skontaktować, w dogodny sposób. Jesteśmy dostępni dla Państwa pod wskazanym numerem telefonu, można z nami porozmawiać przez maila czy stronę internetową. Oczywiście chętnie przyjmiemy Państwa także na miejscu, w naszym biurze rachunkowym Gdańsk (Osowa).

Od wielu lat współpracujemy z firmami o różnym rozmiarze i doświadczeniu, a także z osobami indywidualnymi. Każdego Klienta traktujemy jednakowo, z takim samym profesjonalizmem. Biuro Rachunkowe Gdańsk-Osowa Rabat gwarantuje, że Państwa finanse będą w dobrych rękach!