Praca osoby odpowiedzialnej za księgowość i rachunkowość firmy opiera się na zaufaniu i wzajemnej lojalności. Poza tym, wymaga szerokiej wiedzy na temat przepisów i regulacji prawnych. Płynność w wykonywaniu obowiązków leży w odpowiednim zapleczu naukowym – znajomości ekonomii, ale także zarządzania oraz marketingu.

Biuro rachunkowe cennik Gdańsk – czynniki wpływające na cenę

Cenę naszych usług – księgowych i rachunkowych – każdorazowo dobieramy indywidualnie, wedle potrzeb Klienta. Cennik naszego biura rachunkowego uzależniony jest więc od wielu czynników.


  • Bierzemy pod uwagę ilość dokumentów, koniecznych do sprawdzenia, rozliczenia, wysłania, potwierdzenia, poprawy, i tym podobne.

  • Nie bez znaczenia jest również ilość zatrudnionych pracowników – to, czy mamy do czynienia z raczkującą firmą, czy też z dużą firmą, a nawet z Klientem indywidualnym jest dla nas niezwykle ważne. Płynność komunikacji między pracownikami firmy a nami zależy bezpośrednio od ich ilości.

  • Za cenę naszych usług odpowiada również rodzaj prowadzonej przez firmę działalności.

Biuro rachunkowe Gdańsk cennik – cena a usługa


Nasze biuro rachunkowe posiada również cennik kompleksowych usług. Zatem za ryczałt pobieramy od 180 złotych brutto, za podatkową księgę przychodów i rozchodów od 220 złotych brutto. Cena zaś za księgi rachunkowe wynosi od 700 złotych, wreszcie za kompleksową obsługę pracownika od 50 złotych brutto.