Praca osoby odpowiedzialnej za księgowość i rachunkowość firmy opiera się na zaufaniu i wzajemnej lojalności. Poza tym, wymaga szerokiej wiedzy na temat przepisów i regulacji prawnych. Płynność w wykonywaniu obowiązków leży w odpowiednim zapleczu naukowym – znajomości ekonomii, ale także zarządzania oraz marketingu.

Biuro rachunkowe cennik Gdańsk – czynniki wpływające na cenę

Cenę naszych usług – księgowych i rachunkowych – każdorazowo dobieramy indywidualnie, wedle potrzeb Klienta. Cennik naszego biura rachunkowego uzależniony jest więc od wielu czynników.

  • Bierzemy pod uwagę ilość dokumentów, koniecznych do sprawdzenia, rozliczenia, wysłania, potwierdzenia, poprawy, i tym podobne.

  • Nie bez znaczenia jest również ilość zatrudnionych pracowników – to, czy mamy do czynienia z raczkującą firmą, czy też z dużą firmą, a nawet z Klientem indywidualnym jest dla nas niezwykle ważne. Płynność komunikacji między pracownikami firmy a nami zależy bezpośrednio od ich ilości.

  • Za cenę naszych usług odpowiada również rodzaj prowadzonej przez firmę działalności.

Biuro rachunkowe Gdańsk cennik – cena a usługa

Nasze biuro rachunkowe posiada również cennik kompleksowych usług. Zatem za ryczałt pobieramy od 130 złotych netto, za podatkową księgę przychodów i rozchodów od 150 złotych netto. Cena zaś za księgi rachunkowe wynosi od 700 złotych, wreszcie za kompleksową obsługę pracownika od 40 złotych.

Jak można zaoszczędzić?

Przenosząc firmę do naszego biura w Trójmieście, nasi Klienci otrzymują aż 30% zniżki na trzy miesiące.

To Klienci stanowią o naszym istnieniu. Bez nich – funkcjonowanie naszych firmy, gwarantującej usług rachunkowe i księgowe, nie mają racji bytu. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować za zaufanie, którym nas Państwo darzą i za entuzjazm, który dzielą zarówno z nami, jak i ze swoimi współpracownikami, znajomymi i kolegami z branży. 

W związku z powyższym, każdy klient, dzięki któremu nawiążemy długoterminową współpracę z nowym podmiotem gospodarczym, otrzyma jednorazowy rabat w wysokości 50% stawki miesięcznej, uzgodnionej z nowym Klientem.

Zapraszamy do kontaktu – online, przez stronę internetową oraz maila, telefonicznie oraz osobiście w biurze w Gdańsku – oraz do zapoznania się z cennikiem naszego biura rachunkowego.