Pełna księgowość to najbardziej rozbudowana forma rozliczania przychodów organizacji. W przeciwieństwie do księgowości uproszczonej, w jej przypadku praktycznie każde zdarzenie gospodarcze należy właściwie ewidencjonować. Pełna księgowość (Gdynia) dedykowana jest dużym, szczególnie dochodowym przedsiębiorstwom, obracającym wysokimi kwotami. Wymagana jest ona przez państwo w celu zapobiegania nieuczciwym operacjom finansowym. Pełna księgowość Gdynia Rabat przejrzyście przedstawia sytuację danej organizacji. Dostępna jest do wglądu organom państwowym, które sprawują opiekę nad praworządnością przedsiębiorstwa, a także podmiotom związanym z organizacją m.in. inwestorom i udziałowcom. Nasze biuro księgowe Rabat mieści się w Gdańsku, jednak obsługujemy też klientów z innych lokalizacji – tj. oferujemy księgowość dla firm z Gdyni i Sopotu, a także okolic Trójmiasta.

Kiedy pełna księgowość (Gdynia) jest obowiązkowa?

Pełna księgowość (Gdynia) jest obowiązkowa tylko w niektórych przypadkach. Zobowiązane są do niej przede wszystkim:


  • spółki: akcyjne, z o.o., komandytowo-akcyjne. 

  • osoby fizyczne, spółdzielnie oraz spółki partnerskie, jawne i cywilne, których przychody netto w ubiegłym roku podatkowym przekroczyły ustaloną przez państwo wartość.

  • jednostki funkcjonujące na zasadach prawa bankowego, przepisów o funduszach inwestycyjnych, przepisów o obrocie papierami wartościowymi, przepisów spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych, przepisów o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej oraz przepisów o organizacji i funkcjonowaniu funduszy emerytalnych, bez względu na wysokość przychodów.  

  • jednostki i zakłady budżetowe oraz fundusze celowe,

  • jednostki działające dzięki uzyskanym dotacjom bądź subwencjom,

  • jednostki zagraniczne, oddziały i przedstawiciele zagranicznych przedsiębiorców.

Pełna księgowość i usługi księgowe Gdynia – biuro księgowe Rabat

Jeśli szukają Państwo biura rachunkowego oferującej prowadzenie pełnej księgowości przedsiębiorstwa z Gdyni, jak i całego Trójmiasta, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie księgowości to niełatwy i czasochłonny, lecz niezbędny proces, na który wiele osób nie ma czasu lub po prostu nie posiada wystarczającej wiedzy w tym zakresie. Z tego względu nasze biuro księgowe Gdynia Rabat dba o to, aby Państwo mogli w pełni poświęcić się pracy w rozwój firmy, a my z przyjemnością zajmiemy się księgowością. Dlaczego jeszcze warto wybrać nasze biuro księgowe? Gdynia, Gdańsk i Sopot to nie jedyne lokalizacje, z których przychodzą do nas klienci – obsługujemy firmy także z okolicznych miejscowości.


Biuro rachunkowe Gdynia – dlaczego warto nas wybrać?
Szukają Państwo dobrego biura rachunkowego zajmującego się obsługą księgową klientów z Gdyni? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług księgowych Gdynia Rabat! Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Do tej pory udało zdobyć nam się zaufanie wielu klientów, co potwierdza wysoką jakość świadczonych przez nas usług księgowych (Gdynia). Zapewniamy merytoryczną pomoc i doradztwo. Wszelkie informacje przekazujemy w sposób przystępny i zrozumiały.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji zdalnie, telefonicznie i osobiście w biurze. W razie potrzeby możemy samodzielnie odebrać od klienta potrzebne dokumenty, aby nie musiał on tracić swojego cennego czasu. Co jeszcze nas wyróżnia? Przede wszystkim fakt, iż zapewniamy Państwu pełną dyskrecję i bezpieczeństwo. Przekazując nam ważne informacje i dokumenty, macie Państwo pewność, iż nikt z osób trzecich nie będzie miał do nich dostępu. Naszą zaletą są również ceny. Korzystając z naszych usług księgowych w Gdyni, macie Państwo pewność optymalnych kosztów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Mam nadzieję, że wkrótce dołączycie Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

Czytaj więcej

Biuro rachunkowe Gdynia, Gdańsk, Sopot
Mając na uwadze Państwa zadowolenie, gwarantujemy pełną poufność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Jeśli szukają Państwo skutecznej księgowości w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie, to serdecznie zachęcamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym mającym swoją siedzibę w Gdańsku.